strona główna

CB Radio, nowości

Radiotelefony Kenwood - bezpieczny zakup u autoryzowanych przedstawicieli

W czasach, gdy z dnia na dzień rośnie ryzyko zakupu podróbek sprzętu renomowanych firm, warto zastanowić się jakiego dostawcę wybrać, aby mieć gwarancję, że dostajemy oryginalny produkt wsparty fachowym doradztwem z prawdziwym wsparciem serwisowym.

więcej...

Jesteśmy RADIOAKTYWNI

Sukces naszego sklepu wysyłkowego to nie tylko szeroka oferta, znakomite ceny i bardzo szybki czas dostawy. Podstawą jest zespół ludzi i fachowców dla których łączność radiowa to nie tylko praca ale także hobby i sposób na spędzanie wolnego czasu.

więcej...

CB radio - jakie wybrać ?

CB radio w samochodzie to przydatna rzecz, pod warunkiem że dokonasz właściwego wyboru. Nasze "Poradniki ABC" to zbiór przydatnych informacji na temat doboru cb radio i anteny do samochodu. Znajdziesz tu podstawowe informacje o tym jak wybrać i jak zamontować zestaw cb radio. Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z telefonicznej pomocy naszych konsultantów.

więcej...

Radiotelefon do codziennej pracy - zobacz film

Jeśli szukasz trwałego narzędzia pracy które zapewni pewną łączność radiową na terenie firmy, w hali produkcyjnej, placu budowy lub po prostu potrzebujesz sprzętu łączności dla pracowników ochrony zobacz dlaczego Kenwood TK-3201 jest bezkonkurencyjny w tej klasie urządzeń.

więcej...

Gekon trzyma za Ciebie - zobacz film

Telefon komórkowy, okulary, długopis, odbiornik GPS już nie muszą "latać" po desce rozdzielczej Twojego samochodu na każdym zakręcie. Zobacz jak to jest gdy masz w samochodzie pomocną dłoń.

więcej...

CB radia TTI z podwyższonym poziomem wsparcia

Z dniem 26 lutego wszystkie modele radiotelefonów TTI sprzedawanych przez naszą firmę otrzymały podwyższony poziom wsparcia serwisowego dla użytkownika. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa na polskim rynku w zakresie radiotelefonów cb radio.

więcej...

CB radio President Jackson II - powrót króla ?

Do sprzedaży trafił właśnie nowy model legendarnego radiotelefonu President Jackson.
Co oferuje i czy będzie godnym następcą który znajdzie uznanie ?

więcej...

Radiotelefony do pracy, rekreacji i zabawy

Radiotelefony i krótkofalówki w prosty sposób zwiększają Twoje możliwości komunikacji. Radiotelefony możesz wykorzystać w pracy, w czasie wypadów turystycznych i zabawy. Zanim kupisz zobacz testy na naszej stronie.

więcej...

Pierwszy radiotelefon na pasmo "cb radio" z kodami ctcss

Firma Alan zapowiedziała wprowadzenie do swojej oferty radiotelefonu na pasmo na pasmo 27Mhz (cb radio) który posiada kody ctcss. Dzięki temu radiotelefony cb mają szansę wrócić do zastosowań w zakresie łączności radiowej dla małych firm które potrzebują pewnej łączności za samochodami w promieniu do kilkunastu km od bazy.

więcej...

Test porównawczy krótkofalówek INTEK 446EX i T60 w warunkach miejskich

Zaskakująco dobry zasięg radiotelefonu T60 w połączeniu z ciekawymi dodatkowymi funkcjami to ciekawa alternatywa w tej klasie urządzeń.
Wyśmienity wynik radiotelefonu Intek 446 EX - aktualizacja.

więcej...

Testuj sprzęt łączności aby mieć pełną satysfakcję

Dla klientów poszukujących systemu łączności radiowej udostępniamy możliwość testowania wybranych urządzeń. Dzięki temu możesz sprawdzić jak bardzo wybrany sprzęt spełni Twoje oczekiwania.

więcej...

Profesionalny radiotelefon Intek z serii INTEK PRO

Krótki film pokazujący najważniejsze cechy użytkowe tego urządzenia oraz możliwości rozbudowy o dodatkowe akcesoria.

więcej...

Nie tylko cb radio

Krótki reportaż filmowy z wyprawy krótkofalowców na zamek w Wenecji koło Żnina, czyli hobby którego początki sięgają czasów gdy powstawało radio.

więcej...

Mały ale z dużymi możliwościami - test krótkofalówki T30

Postanowiliśmy udokumentować możliwości i zasięg najtańszego radiotelefonu klasy PMR, czyli Intek T30 z naszej oferty. Tradycyjnie wybraliśmy się na spacer ...

więcej...

Ponad 5 km zasięgu między radiotelefonami ręcznymi.

Tym razem przetestowaliśmy radiotelefony aby określić ich zasięg nad wodą.
Istotne jest to że test ten odbywał się w oparciu o fabryczne anteny zamontowane wprost na radiotelefonach.

więcej...

Test funkcji ASC w radiotelefonie President Walker

Krótki opis - jak działa funkcja ASC (automatyczna bramka szumów). Na przykładzie radia President Walker testujemy w praktyce funkcję ASC, która powinna zainteresować szczególnie kierowców dużo jeżdżących w warunkach miejskich.

więcej...

Filmowa relacja z trasy Mikołajki - Bydgoszcz

Zobacz jak przydatne jest cb radio w trasie.

więcej...

SUPER GRATIS przy zakupach w naszym sklepie

W naszej jesiennej promocji przy zakupie wybranych urządzeń CB oraz krótkofalówek otrzymujesz przydatny upominek. Zobacz szczegóły naszej promocji.

więcej...

Cb radio INTEK M-760 - czy zaprojektowanie sensowego radia to aż taki problem ?

Zgodnie z zapowiedzią przedstawiamy raport z testu nowego radiotelefonu.
Postanowiliśmy go porównać w teście drogowym z radiotelefonem Harry II ASC.

więcej...

CB Radio, radiotelefony, krótkofalówki - sklep specjalistyczny

CB Radio, radiotelefony, cb radia, anteny, krótkofalówki. Poradniki, testy dla kupujących. Sprzedaż i dostawa na terenie całego kraju.

więcej...
  1 | 2 | 3 | 4 |   następne »

Polecamy