strona główna

Flaga zakłóciła fale radiowe :)

Kibice Lecha Poznań zostali ukarani za rozwieszenie flagi na stadionie. Co ma to wspólnego z technika radiową, cb radiem, radiotelefonami ? Do tej pory nie miało nic ale teraz ...

Fragment z opublikowanego przez kibiców wyroku sądu:
"W dniu 23.09.2012 w Poznaniu przy ul. Bułgarskiej, na stadionie miejskim, w trakcie trwania imprezy masowej, nie wykonał poleceń służby porządkowej nakazującej podciągnięcie flagi, która zasłaniała widok z pokoju kontroli i zakłócała sygnał radiowy. Tj. o wykroczenie z art.54 ust.1 Ustawy o BiM. Sąd postanowił  uznać obwinionego XX za winnego wykroczenia z art.54 ust.1 ustawy o BiM popełnionego w sposób opisany wyżej i za to wymierzam karę ...."

źródło: facebook/wiaralecha
foto: facebook/WiaraLecha

Pomysłowość i kreatywność urzędników oraz przedstawicieli prawa w Polsce sprawia, że co chwila jesteśmy świadkami nieoczekiwanych zwrotów, a niektóre z nich są na miarę przewrotu kopernikańskiego. W tym przypadku proponujemy powołać specjalny urząd, który dopracuje zagadnienie zakłócenia fal radiowych przez tkaniny i wykorzysta tą technologie do opracowania ręcznie tkanych swetrów dla naszych "eFów" - 16tych, które zapewnią im niewidzialność radarową.


4.6
  ocen 14746

Polecamy