strona główna

CB radio President Jackson II ASC

foto
CB radio President Jackson II ASC to od lutego 2008 flagowy produkt tej marki.

Radiotelefon dedykowany jest nie tylko dla tych którzy potrzebują informacji o sytuacji na drodze ale przede wszystkim dla osób dla których praca na pasmach cb radio jest zabawą i sposobem spędzania wolnego czasu.
Radiotelefon po za modulacją AM i FM posiada modulację SSB która pozwala na powadzenie dalekich łączności na paśmie CB oraz na paśmie krótkofalarskim 10 m.

Radiotelefon ten będzie znakomitym wyposażeniem samochodu podczas amatorskich rajdów turystycznych i wypraw samochodowych w rejony gdzie telefonia komórkowa nie zapewnia łączności.

Kilka informacji nieoficjalnych dotyczących modeli oferowanych w naszym kraju:

Mimo że w Polsce można pracować w modulacjach AM/FM (4W) i w modulacji SSB (12W) nowy Jackson po przełączeniu funkcji Multistandart w tryb PL oferuje tylko 40 kanałów z mocą 4W w AM i FM. Radiotelefon pracuje w tzw. zerach.
Jak się dowiedzieliśmy wynika to z oprogramowania procesora na etapie produkcji radiotelefonu. Modele zapewniające  modulację SSB w trybe PL mają być dostępne od czerwca 2008.

Radiotelefon po rozblokowaniu oferuje 10 czterdziestek. Dzięki porządnej końcówce mocy tak jak w poprzedniku można zwiększyć jego moc. W AM przy poprawnej głębokości modulacji można uzyskać 15W a mówi się nawet o 20. Przy pracy SSB moc nadajnika swobodnie osiąga 25W.
Informacje te powinny ucieszyć wszystkich lubiących prace DX-ową.

Gwarancja: 24 miesiące.


wielkośćduże
obsługakomfort
Kod katalogowyISM-02-00521
cena brutto: 1167.40 zł
(zawiera 23% VAT)

Polecamy