strona główna

CB radio INTEK M790 PLUS

foto
Radiotelefon samochodowy na pasmo CB dla zawodowych kierowców. Rozwinięcie konstrukcji spotykanej w Alanie 79 z dodanym procesorem dźwięku ESP.Przeznaczony dla osób, których praca wymaga szybkiego, codziennego przemieszczania się samochodem przez wiele godzin. Radiotelefon poza tym co niezbędne czyli przełącznik kanałów, regulację głośności, regulacje blokady szumów (SQ) posiada modulację FM która spisuje się znacznie lepiej od modulacji AM szczególnie gdy rozmawiające stacje są blisko siebie (25-100 m). Radio ponadto posiada automatyczny skaner, który po uruchomieniu szuka kanału, gdzie inne stacje prowadzą łączność. Funkcja ta szczególnie przydaje się gdy jedziemy w nieznany region, a lokalni użytkownicy pracujący poza kanałem 19-m mogą udzielić nam pomocy w dotarciu do celu. Radiotelefon posiada także funkcję DW do nasłuchu na dwóch wybranych kanałach. Tzw. "procesor dźwięku" ESP zwiększa dynamikę mikrofonu, co poprawia czytelność modulacji podczas nadawania. Radiotelefon posiada mikrofon z przełącznikiem kanałów.

Zastosowanie: Radiotelefon stosowany przez kierowców, którzy dzięki niemu mogą wymieniać się informacjami na kanale 19 z innymi użytkownikami samochodów o warunkach w ruchu drogowym oraz szukają kontaktu z użytkownikami stacji bazowych pracującymi poza kanałem 19.

Dodatkowe informacje na temat doboru i montażu zestawu CB radio znajdziesz na stronie poradnika abc. Możesz także skorzystać z naszej pomocy pod numerem telefonu podanym w dziale kontakt.

  • Ilość kanałów: 400
  • Modulacja: AM, FM
  • Moc nadajnika: 4 W
  • skaner – przeszukuje pasmo i automatycznie zatrzymuje się na zajętym kanale
  • DW – nasłuch na dwóch wybranych kanałach
  • "procesor dźwięku" ESP2 poprawiający czytelność nadawania
  • Napięcie zasilania:13,2 V
  • Wymiary: 37x140x190 mm
W zestawie: radiotelefon, mikrofon, uchwyt montażowy, uchwyt do mikrofonu, deklaracja zgodności CE (homologacja), instrukcja. Podana cena jest ceną brutto.

Nasza ocena (możliwości/cena):

CB Radio - nasz film na YouTube z testem funkcji ASC
CB Radio - nasz film na YouTube relacja z trasy Mikołajki-Bydgoszcz


wielkośćśrednie
obsługamanualna
Kod katalogowyISM-02-00006
cena brutto: 271.69 zł
(zawiera 23% VAT)

Polecamy