strona główna

CB radio ALAN 78 PLUS

foto
Radiotelefon samochodowy na pasmo CB. Przeznaczony dla osób, które korzystają okazjonalnie z radiotelefonu podczas wyjazdów służbowych lub wakacyjnych wyjazdów ze znajomymi w kilka samochodów. Radiotelefon poza tym co niezbędne, czyli przełącznik kanałów, regulację głośności, regulacje blokady szumów (SQ) posiada modulację FM, która spisuje się znacznie lepiej od modulacji AM szczególnie gdy rozmawiające stacje są blisko siebie (25-100 m). Radio ponadto posiada automatyczny skaner, który po uruchomieniu szuka kanału gdzie inne stacje prowadzą łączność. Funkcja ta szczególnie przydaje się gdy jedziemy w nieznany region, a lokalni użytkownicy pracujący poza kanałem 19-m mogą udzielać nam pomocy w dotarciu do celu. Radiotelefon spisuje się dobrze w samochodach z silnikiem Diesla oraz w samochodach z silnikiem benzynowym o niskim poziomie zakłóceń elektrycznych.
Zastosowanie: Najczęściej stosowany przez kierowców, którzy dzięki niemu mogą wymieniać się informacjami na kanale 19 z innymi użytkownikami samochodów o warunkach w ruchu drogowym, oraz szukają kontaktu z użytkownikami stacji bazowych pracującymi poza kanałem 19

Dodatkowe informacje na temat doboru i montażu zestawu CB radio znajdziesz na stronie poradnika abc. Możesz także skorzystać z naszej pomocy pod numerem telefonu podanym w dziale kontakt.

  • Ilość kanałów: 40
  • Modulacja: AM, FM
  • Moc nadajnika: 4 W
  • skaner – przeszukuje pasmo i automatycznie zatrzymuje się na zajętym kanale
  • Kanał ''ratunkowy'' 9 - szybki przełącznik
  • Napięcie zasilania:13,2 V
  • Wymiary: 37x139x182 mm
W zestawie: radiotelefon, mikrofon, uchwyt montażowy, uchwyt do mikrofonu, deklaracja zgodności CE (homologacja), instrukcja. Podana cena jest ceną brutto.

Nasza cena (możliwości/cena) :

CB Radio - nasz film na YouTube z testem funkcji ASC
CB Radio - nasz film na YouTube relacja z trasy Mikołajki-Bydgoszcz


wielkośćśrednie
obsługamanualna
Kod katalogowyISM-02-00010
cena brutto: 305.53 zł
(zawiera 23% VAT)

Polecamy