strona główna

CB radio ALAN 100 PLUS

foto foto
Radiotelefon samochodowy na pasmo CB. Radiotelefon posiada minimum funkcji, czyli przełącznik kanałów, regulację głośności, regulację blokady szumów (SQ), przełącznik AM/FM.

Nasza ocena (możliwości/cena)

Urządzenie dość awaryjne, słaba jakość modulacji objawiająca się niskim poziomem głośności Twojego sygnału. W sprzedaży trafiają się nowe egzemplarze których nadajniki odstrojone są od właściwej częstotliwości kanału nawet o kilka kHz co uniemożliwia normalną łączność. 

Odbiornik jest nieodporny na sygnały z kanałów sąsiednich, co sprawia że będąc np. na kanale 19 słyszysz pobliskie stacje nadające na innych kanałach.

Brak funkcji Multi-standard , czyli możliwości przełączenia na tryb dopuszczony w innych krajach, dyskwalifikuje to radio dla użytkowników podróżujących samochodem za granicę. Może po prostu narazić na problemy prawne.


Dodatkowe informacje na temat doboru i montażu zestawu CB radio znajdziesz na stronie poradnika abc. Możesz także skorzystać z naszej pomocy pod numerem telefonu podanym w dziale kontakt.

  • Ilość kanałów: 40
  • Modulacja: AM/FM
  • Moc nadajnika: 4 W
  • Przełącznik na kanał ''drogowy'' 19 i ''ratunkowy'' 9
  • Napięcie zasilania:13,2 V
  • Wymiary: 190x124x38 mm
W zestawie: radiotelefon, mikrofon, uchwyt montażowy, uchwyt do mikrofonu, deklaracja zgodności CE (homologacja), instrukcja. Podana cena jest ceną brutto.

CB Radio - nasz film na YouTube z testem funkcji ASC
CB Radio - nasz film na YouTube relacja z trasy Mikołajki-Bydgoszcz


wielkośćśrednie
obsługamanualna
Kod katalogowyISM-02-00004
cena brutto: 265.22 zł
(zawiera 23% VAT)

Polecamy