strona główna

CB radio ALAN 42

foto foto
Radiotelefon ręczny na pasmo CB. Przeznaczony dla osób, które potrzebują pewnej łączności radiowej o zasięgu do kilkuset metrów (z anteny wbudowanej). Radiotelefon można podłączyć pod antenę samochodową, lub bazową co zwiększa zasięg tak jak dla samochodowych lub stacjonarnych radiotelefonów o tej samej mocy. Na uwagę zasługuje możliwość zmniejszenia mocy wyjściowej do 1 W co wymiernie przedłuża czas pracy na komplecie akumulatorów lub baterii.

Zastosowanie: znakomicie spełnia swoją role w bazach transportowych i centrach logistycznych gdzie obsługa placów manewrowych i ramp może swobodnie porozumiewać się z kierowcami samochodów ciężarowych wyposażonych w radiotelefony CB. Nieoceniony przy remontach dróg gdzie pracownicy maszyn mogą koordynować wywrotki dostarczające masę bitumiczną, lub wywożących sfrezowany asfalt. Przydatny także na wyprawach turystycznych, rajdach oraz placach budowy.

Dodatkowe informacje na temat doboru i montażu zestawu CB radio znajdziesz na stronie poradnika abc. Możesz także skorzystać z pomocy naszej pod numerem telefonu podanym w dziale kontakt.

  • Ilość kanałów: 40
  • Modulacja: AM, FM
  • Moc nadajnika: 4 W
  • Napięcie zasilania: 9 - 13,2 V
  • Wymiary: 30x70x140 mm
  • Ciężar (bez akumulatora): 190 g
  • Zasilanie: 6 ogniw lub akumulatorów AA
W zestawie: radiotelefon, pojemnik na baterie (6xAA), pojemnik na akumulatory (8xAA), antena, ładowarka sieciowa 230V do współpracy z pojemnikiem na 8 akumulatorów AA.
 deklaracja zgodności CE (homologacja), instrukcja. 


Nasza ocena jako radia ręcznego (możliwości/cena):

Nasza ocena jako radia samochodowego (możliwości/cena):

CB Radio - nasz film na YouTube z testem funkcji ASC
CB Radio - nasz film na YouTube relacja z trasy Mikołajki-Bydgoszcz

wielkośćmałe
obsługamanualna
Kod katalogowyISM-02-00001
cena brutto: 454.31 zł
(zawiera 23% VAT)

Polecamy